Powered by:Proticaret
YİTİK JOSEPH FINDER ÇEVİRMEN EDA AKSAN KORİDOR YAYINLARI 2010 BASIM : En Çok Satan Yeni İndirimli Kitaplar

YİTİK JOSEPH FINDER ÇEVİRMEN EDA AKSAN KORİDOR YAYINLARI 2010 BASIM

 
23,38 TL
img
Mağaza : T&P Kitapevi

Renkler

Sınırlı Sayıda Stok !
YİTİK
JOSEPH FINDER


Lauren Heller ve kocası Roger baş başa yemeğe çıktıkları bir gece vahşi bir saldırıya uğrarlar... Yirmi dört saat sonra Lauren gözlerini bir hastanede açar ve kocasının geride hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolduğunu öğrenir. Onu bulabilecek tek kişi, özel bir istihbarat kurumunda çalışan ve son derece güçlü bir dedektif olan erkek kardeşi Nick'tir. 

Nick Heller sert, zeki ve inatçı bir adamdır. Özel Kuvvetler'de eğitim almış ve güçlü kişilerin gizli tutmayı tercih edecekleri sırları ortaya çıkarmakta uzmanlaşmıştır. O ve ağabeyi, kötü şöhretli milyarder babalarının hapse girmesinden sonra birbirinden uzaklaşmıştır. Ama Nick, Lauren ve oğlunu korumak için her şeyi yapabilir. Bu, en ölümcül düşmanları karşısına almak pahasına olsa bile.

Kendini hızlı ve umutsuz bir kovalayışın içinde bulan Nick, ağabeyinin hayatı ve savunma sanayine yönelik çalışan dev şirketiyle ilgili şaşırtıcı keşifler yapmaya başlar. Artık Lauren ve oğlunun hayatta kalabilmesi için Nick'in sırları açığa çıkarmaya uzanan güçlü ve ölümcül bir yol seçmesi gerekecektir. 
Bu kitap sizi nefes kesici ve gerilim dolu bir aksiyonun içine çekecek. 

ÇEVİRMEN EDA AKSAN KORİDOR YAYINLARI 2010 BASIM
419 SAYFA
RAF ÜRÜNÜ