Powered by:Proticaret
YENİ NESİL MATEMATİK 7'DEN 8'E YAZ KİTABI TONGUÇ 2020

YENİ NESİL MATEMATİK 7'DEN 8'E YAZ KİTABI TONGUÇ 2020

 
19,00 TL
img
Mağaza : T&P Kitapevi

Renkler

  • Aynı Gün Teslim
  • Yeni Ürün

Yeni Nesil Matematik 7’den 8’e yaz kitabı ile öğrenciler yeni sınav sistemindeki en zorlanılan ders olan Matematik özelinde tüm eksiklerini tamamlayacak, soruları eksiksiz çözecek ve gelecek sene LGS'ye en sağlam şekilde hazırlanmış olacaklar.

Bu kitap sayesinde konular arası bağlantıları keşfetmiş olacaklar. Matematik’teki bütünlüğü anlayarak Sayısal Analiz soruları ile matematiksel düşünme ve yorumlama, Akıl Yürütme soruları ile sayısal ilişki kurma kabiliyeti kazanacaklar. Gerçek Yaşam problemleri ile matematiği hem hayatlarının bir parçası haline getirecek hem de karşılaştıkları sınavlarda problemleri eksiksiz yapacaklar.

Bu kitap, matematiği formül ezberleme formundan çıkarıp MEB’in yeni sisteminde olduğu gibi öğrencilerin yorum ve hayal gücünü sonuna kadar kullandıkları eğlenceli bir alana dönüştürecek.

Şimdi sayısal ilişkilerden yararlanmak, değerlendirme yapabilmek, soruları sayısal olarak yorumlayabilmek bilgi kadar önemli. Üstelik bütün bunları günlük hayatın içindeki, matematiksel durum ve olaylara dayanan problemlerle yapmaları gerekiyor. Bu kitap öğrencilere en yeni soru tipleriyle tam da bu yetenekleri kazandıracak.

 

Alt Başlık: Matematik

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 160

Soru Sayısı: 395

Ebat: 19 x 27

ISBN: 978-605-7825-02-5