Powered by:Proticaret
PROFİLAKTİK MASAJLA MUCİZEVİ TEDAVİLER PRATİK UYGULAMALI AHMET MARANKİ MOZAİK YAYINLARI

PROFİLAKTİK MASAJLA MUCİZEVİ TEDAVİLER PRATİK UYGULAMALI AHMET MARANKİ MOZAİK YAYINLARI

 
20,37 TL
9,26 TL
img
Mağaza : T&P Kitapevi

Renkler

Stokta Yok !
PROFİLAKTİK MASAJLA 
MUCİZEVİ TEDAVİLER 
PRATİK UYGULAMALI 

Pratik uygulamalı masajla kendi kendinizi tedavi etmenizin yolları bu kitapta...

Fizyoterapist, igleroterapist, bioenerji uzmanı ve ekstrasens Elmas Maranki ve stratejik araştırmalar uzmanı Prof. Dr. Ahmet Maranki çiftinin 2005'te yazdığı "Yaşam Enerjisi" isimli kitapla başlayan süreç; sağlıklı beslenme ve düzenli yaşam konusunda, toplumsal bir bilinçlenme hareketine dönüştü. Son 5 yıl süre zarfında binlerce kilometre yol kat etmiş, yurt içinde ve yurt dışında 1000'e yakın görüntülü konferans veren Maranki çifti, 250 bini aşkın kişiye doğrudan, milyonlarcasına da TV ve radyo aracılığıyla sağlıklı yaşama ve yaşam enerjisini artırmanın yollarını anlattı. 

Maranki çifti, "Masajla Mucizevî Tedaviler" isimli bu kitapla "Yaşam Enerjisi" serisine yeni bir kaynak kazandırdı. Kitapta ele alınan konular: İnsandaki enerji merkezleri, günümüzdeki hastalıkların sebepleri ve bunların ortadan kaldırılmasında kullanılan metotlar, el-yüz-ayak-kulak ve diğer organlardan profilaktik masajla pratik tedaviler ile yaşam enerjimizi etkileyen diğer sebepler ve çözüm yolları olmak üzere, temelde 3 başlık altında toplanabilir. Bunlardan başka; ruhlardan renklere, astrolojiden bitkilere, enerji alanları ve noktalardan Kur'an'daki kozmik şifrelere kadar pek çok konu yanında; görülmeyen yaratıklarla mucizevi tedaviler ve dua formülleriyle okuyucuya yeni bir düşünce ufku kazandırarak, onun "Yaşam Enerjisi" artırılmaya çalışılmaktadır. 
Hiçbir yerde olmayan ve yayınlanmayan görüntüleriyle, "Kozmik Beden Temizliği" adı altında Arınma-Detoks-Lavman olarak ülkemizde tanıtılan ve Doğu ile Batı'da pek çok insan tarafından uygulama alanı bularak sağlıklı bir yaşama geçişi sağlayacak metoda da ilk defa kitabımızda geniş yer verilmiştir.
AHMET MARANKİ 
MOZAİK YAYINLARI
332 Sayfa
Ön kapak da kırılmalar var. bunun dışında kondisyon iyi