Powered by:Proticaret
OMEGA PARŞÖMENİ ADRIAN D'HAGE ÇEVİRMEN İDEM ERMAN 2006 BASIM İNKILAP YAYINLARI : En Çok Satan Yeni İndirimli Kitaplar

OMEGA PARŞÖMENİ ADRIAN D'HAGE ÇEVİRMEN İDEM ERMAN 2006 BASIM İNKILAP YAYINLARI

 
28,06 TL
img
Mağaza : T&P Kitapevi

Renkler

Sınırlı Sayıda Stok !
OMEGA PARŞÖMENİ
ADRIAN D'HAGEÖlü Deniz Parşömenleri’nden biri, Kumran yakınlarında bir mağarada iki bin yıl kadar gözlerden uzak bir şekilde bekler. Omega Parşömeni, hem insanlığı tehdit eden korkunç bir kehanet, hem de Vatikan’ın en çok korktuğu şifreli sayı ile ilgili uyarılar taşımaktadır.

Papa’nın sağlığı giderek bozulmakta, Başbakan Kardinal olan acımasız Lorenzo Petroni, Peter’in Anahtarları’nı elinde tutmaktadır. Onu korkutan üç şey vardır: Kardinal Giovanni Donelli’nin, Vatikan Bankası ile ilgili başlattığı soruşturma; gazeteci Tom Schweiker’in Petroni’nin geçmişini araştırması ve en tehlikelisi de, çok zeki bir araştırmacı ve arkeolojik DNA konusunda dünyanın en yetkin bilim insanlarından biri olan Dr. Allegra Bassetti’nin, savaşın altüst ettiği Kudüs’te Omega Parşömeni’nin parçalarını bir araya getirmeye çalışmasıdır. Donelli, Schweiker ve Bassetti, yazmanın peşindeki bu nefes kesen yarış sırasında kendi hayatları için de mücadele ederken, Vatikan bu kehanetin gizli kalması için ne gerekiyorsa yapmaktan çekinmeyecektir.

Virginia Langley’deki CIA karargahında ise Mike McKinnon, kayıp nükleer bavul bombalarını araştırmakta ve bu bombaların Omega Parşömeni’ndeki kehanetlerle ilgili olduğundan kuşkulanmaktadır.

Kutsal çöldeki bir mağaranın duvarından, kum taneleri dökülmeye devam etmektedir. Uygarlığın sonunu getirecek olan geriye sayım başlamıştır.


ÇEVİRMEN İDEM ERMAN
2006 BASIM
İNKILAP YAYINLARI 
512 SAYFA
RAF ÜRÜNÜ