Powered by:Proticaret
Maggie Darling Modern Bir Aşk Masalı/ James Howard Kunstler İTHAKİ YAYINLARI 2005 BASIM

Maggie Darling Modern Bir Aşk Masalı/ James Howard Kunstler İTHAKİ YAYINLARI 2005 BASIM

 
32,31 TL
img
Mağaza : T&P Kitapevi

Renkler

Sınırlı Sayıda Stok !Maggie Darling 
Modern Bir Aşk Masalı 
James Howard Kunstler  
İTHAKİ YAYINLARI  
Milyoner medya uzmanı, Connecticut’ın en baş döndürücü ev sahibesi, yuvasının tanrıçası Maggie Darling’in hayatında her şe kusursuzdur... Ta ki, iki yüz kişilik Noel davetine kadar. İncelikten yoksun borsacı kocası Kenneth’ın kendisini genç ve çekici iş arkadaşı Laura’yla, hem de kendi çatısı altında aldattığını görünce, bir masal kitabını andıran yaşamı raydan çıkar.

Evliliğinin bitişiyle bir boşluğa sürüklene n Maggie Darling, kalbini ünlü rock yıldızı Frederick Swann’a kaptırır. Swann’ın başrolünde oynayacağı bir filmin çekimi için onunla birlikte Venedik’e gider; anca k yaşadıkları pek çok sorun evine onsuz dönmesine neden olur. Amerika’ya döndüğünde ise işlerin sarpa sardığını fark eder. Otoyolda insan avlayan nişancılar, Manhattan’ın döt yıldızlı restoranlarını soyan çeteler... Maggie’nin yaşamı da ülkesi gibi çığırından çıkmaya başlamıştır. Oğlu Hopper üniversiteyi bırakır ve bir çetenin üyesi olur. Yayıncısıyla yaşadığı macera tam bir fiyaskoyla sonuçlanır. En yakın arkadışı Lindy’nin bir uyuşturucu bağımlısı olduğunu öğrenir. Maggie Darling üst üste gelen bunca felaketten sonra yaşamını oluşturan parçaları bir arada tutmayı başarabilecek midir?

‘Maggie Darling’ insanların rüyalarını süsleyen bir yaşam sürerken elindeki her şeyi yitiren ve tüm olanlara karşın yılmadan, korkusuzca savaşmayı öğrenen bir kadının öyküsü.
ÇEVİRMEN NİL ALT
2005 BASIM
439 SAYFA
KONDİSYON İYİ