Powered by:Proticaret
LGS TOST 2. ADIM TONGUÇ

LGS TOST 2. ADIM TONGUÇ

 
6,00 TL
img
Mağaza : T&P Kitapevi

Renkler

Öğrencilerin sınava çalışırken en güncel ve en yeni sorularla hazırlanması için LGS TOST serimizi ortaya çıkardık. TOST yani Temel, Orta, Sınav Tarzı sorularımız ile öğrenciler LGS ve okul sınavlarına hazırlık yapabilecekler.

TOST serimizi fasiküller halinde ve aylık olarak yayına hazırlıyoruz. Bu sayede öğrenciler, 2018-2019 MEB müfredatı ile eş zamanlı olarak eğitimlerimizden yararlanabilecekler. LGS TOST 2 oldukça kolay ve pratik bir kullanıma sahip. Fasiküllerimizin sol tarafındaki sayfalarda Temel ve Orta seviyedeki sorular yer alıyor. Sağ taraftaki sayfalarda ise Sınav Tarzı sorular bulunuyor. Farklı zorluk seviyesindeki sorularımız ile öğrencilerin karşılarına çıkabilecek her türlü soruya hazırlıklı olmalarını amaçlıyoruz.

Öğrenciler bu soruları çözmeye başlamadan önce, sol üstte yer alan karekodu okutarak Youtube üzerinden konu anlatım videolarına ulaşacaklar. Hem de ücretsiz olarak! Konu anlatım çizelgesi ise aylık olarak müfredat ve TEPS (Tonguç Eğitim Planlama Sistemi) uyumlu olarak ilerleyecek. LGS TOST 2 ve diğer fasiküllerimiz, TATS ve video çözüm desteği ile uyumlu olarak öğrencilerin kullanımına hazır olacak. Böylelikle öğrenciler, takıldıkları veya yapamadıkları sorularda anında çözüme ulaşabilecekler!

LGS TOST fasiküllerimizin ikinci sayısı Ekim ayı konularını içeriyor ve TürkçeMatematikFen Bilimleri derslerinden oluşuyor. 2005 Tayfa LGS TOST 2 ile bu sene başarıya ulaşacak ve hayallerindeki okula yerleşecek!

 

Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 64

Türkçe Soru Sayısı: 86

Matematik Soru Sayısı: 106

Fen Bilimleri Soru Sayısı: 60

Ölçü: 19 x 27

Kağıt::1.Hamur 70 gr.

ISBN: 978-605-7568-05-2