Powered by:Proticaret
KAYIP MICHAEL ROBOTHAM ÇEVİRMEN ZUHAL BİLGİN İTHAKİ YAYINLARI 2007 BASIM : En Çok Satan Yeni İndirimli Kitaplar

KAYIP MICHAEL ROBOTHAM ÇEVİRMEN ZUHAL BİLGİN İTHAKİ YAYINLARI 2007 BASIM

 
23,38 TL
img
Mağaza : T&P Kitapevi

Renkler

Sınırlı Sayıda Stok !
KAYIP
MICHAEL ROBOTHAMSeksen beş basamak... Sonrası kapkara bir boşluk...
Küçük Mickey, annesiyle birlikte yaşadığı, 5 katlı, 11 daireli
apartmanın içinde ortadan kaybolur. Dünya üzerinden silinmiştir adeta; ne ölüsüne ne dirisine ulaşılmıştır ancak çocuk tacizcisi olarak bilinen bir komşusunun Mickey’yi öldürdüğüne inanılır.
Herkes olayın çözüldüğünü, katilin cezasını çektiğini düşünürken, soruşturmanın başındaki Dedektif Ruiz’in beynini pekçok soru kemirmektedir. Olayın üzerinden üç yıl geçmesine rağmen Ruiz işin peşini bırakmaz. Ancak hiç beklenmedik bir olay bilinmezleri çoğaltacak ve karanlığı derinleştirecektir; Ruiz bir gece Thames Nehri’nde bacağından vurulmuş ve hafızasını yitirmiş olarak bulunur. Ne kendisini Thames’e götüren olaylar zincirini ne de saldırganları hatırlamaktadır.
O geceden sonra Dedektif Ruiz için bir ölüm kalım savaşı başlayacaktır. Bir yandan hafızası ve hatıraları üzerindeki sisi dağıtmaya çalışırken bir yandan da küçük Mickey’nin izini sürmeye devam eder. Attığı her adım gizemin bir parçasını çözerken, olayın dehşetini artırmaktadır. Ruiz’in hafızasına parça parça düşen hatıralarsa geçmişin, unutulmak istenen, korkunç gölgelerini de beraberinde taşıyacaktır.

Şüphe’nin yazarından, insanın en karanlık yanlarına dair, sarsıcı ve unutulmaz bir polisiye.


ÇEVİRMEN ZUHAL BİLGİN İTHAKİ YAYINLARI 2007 BASIM 
494 SAYFA
RAF ÜRÜNÜ