Powered by:Proticaret
GÜZEL HARABELER JESS WALTEN ÇEVİRMEN DUYGU AKIN 2013 BASIM : En Çok Satan Yeni İndirimli Kitaplar

GÜZEL HARABELER JESS WALTEN ÇEVİRMEN DUYGU AKIN 2013 BASIM

 
18,70 TL
img
Mağaza : T&P Kitapevi

Renkler

Sınırlı Sayıda Stok !
GÜZEL HARABELER
JESS WALTEN

“Pasquale Tursi o an bölük pörçük hissetti kendini. Hayatı artık iki hayattı: Yaşayacağı hayat ve sonsuza dek merak edeceği hayat.”

New York Times, Washington Post, NPR, Esquire, Publisher Weekly, Kirkus “2012 YILININ EN İYİ KİTABI” seçkilerinde. 
"Edebi sihir." NPR
"Bu kitap bundan sonra her daim var olacak." Boston Globe
"Delice sevmek üstüne bir abide." New York Times
"Sözü dolandırmak niye? Bu bir başyapıt." Richard Russo

SENE 1962. Güneşin kavurduğu İtalya sahilinin kayalık sırtlarında, göğsüne dek hayallere dalmış bir otel sahibi Ligurya Denizi’nin göz kamaştıran sularına bakarken bir serap görüyor: Uzun boylu, incecik bir kadın, beyazlar içinde bir hayal, tekneyle ona yaklaşıyor. Çok geçmeden kadının çiçeği burnunda Amerikalı bir aktris olduğunu öğreniyor. Ve bir de yakında öleceğini...
Sonra hikâye dünyanın diğer ucunda ve günümüzde yeniden başlıyor. Yaşlı İtalyan bir adam Amerika'da bir film stüdyosunun kapısında dikilmiş, en son yıllar önce otelinde gördüğü gizemli kadını arıyor.

Güzel Harabeler, 2. Dünya Savaşı’ndan Richard Burton’la Elizabeth Taylor’ın aşkına kadar, sayısız anı sayısız insanla buluşturan çok özel bir roman. Hiçbir şeyin umduğunuz kadar basit olmadığı aşkları, kiminin karşı durduğu, kiminin boyun eğdiği arzuları, seçilen yolları ve vazgeçilen hayatları anlatıyor.

Muhteşem yaratıcılığı ve kesintisiz şaşırtıcılığıyla Güzel Harabeler bir yandan olmadık hayallere tutunurken, bir yandan da yaşamları kayalık kıyılarında gezinen kusurlu ama büyüleyici insanların öyküsü…

DOMİNGO YAYINLARI
ÇEVİRMEN DUYGU AKIN
2013 BASIM
358 SAYFA
KONDİSYON İYİ